Наш улюблений садок «Барвінок» назву має, Зранку весело усіх Діточок вітає!

Працюємо за принципом: «Граючи – оздоровлювати, Граючи – виховувати, Граючи – розвивати, Граючи – навчати»

#

Завідувачка ясел-садка – Масловська Людмила Богданівна
Вихователька-методист – Шанько Олена Анатоліївна

#
  • Пріоритетні напрями освітньої роботи:
  • Збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей;
  • Гармонійне формування особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів;
  • Забезпечення соціальної адаптації та готовності до якісного навчання в сучасній школі;
  • Формування культури здоров'я через надання дітям певних валеологічних та екологічних знань, спрямованих на емоційно позитивне сприйняття довкілля та вплив його на організм дитини;

Головний принцип – це ігрова форма занять та індивідуальний підхід до кожної дитини

#

Для оздоровлення дітей в яслах-садку працює фізіотерапевтичний кабінет, оснащений медичним обладнанням “КУФ”, “ЛУЧ”, “УВЧ”, «Солюкс». Щоденно проводяться: фітотерапія, ароматерапія, дихальна гімнастика, гімнастика пробудження та різні види масажу.

Діти, які відвідують дитячий садок міста Херсона №30, з великим задоволенням займаються в різноманітних гуртках: «Веселий чобіток», «Оригамі», «Умілі руки», «Театральний», «Народна медицина».

# #

Якщо ваша дитина обдарована, моторна та жвава - наповніть її життя різнокольоровими барвами танцю – запропонуйте їй танцювальний гурток «Веселий чобіток»!

# #

Ви відчуваєте у своєї дитини неабиякі акторські здібності, бажаєте створити навколо неї невимушену атмосферу фантазійного світу та дати змогу відчути чари театру, що перетворюють світ та надають можливість дитині перевтілюватись на будь-якого казкового персонажа – ласкаво просимо до театрального гуртка!

#

Ваша дитина стримана та мрійлива? Можливо, вона віддає перевагу спостереженням за навколишнім світом, щоб власноруч відтворювати приховані від інших сторінки світосприйняття в своїх малюнках та інших творчих виробах.

#

Спрямувати киплячу енергію дитини у позитивне русло неможливо без спортивних занять та активного руху на спортивному майданчику або у спеціально обладнаному приміщенні.

#

Вихователі дитячого закладу на щоденних заняттях допоможуть дитині добре підготуватися до подальшого навчання в школі: малюк безтурботно та невимушено познайомиться зі світом цифр та літер, навчиться читати, рахувати та самостійно розмірковувати.

#

Звідки беруться зірки на небі? Чому птиці відлітають на південь для зимівлі? Ці та багато інших запитань чекають на свої відповіді, які діти можуть отримувати не тільки під час навчання, а і на прогулянці, за приємною бесідою у колі друзів та вихователів.

#

«Ми відповідаємо за тих, кого приручили»… Хай для початку це буде маленька квітка, за якою ми разом вчимося доглядати. Дитина, яка вміє співчувати, ніколи не зможе образити живу істоту, роблячи світ кращим та добрішим.

#

Спільна праця вчить з легкістю братися за будь-яку справу та вирішувати нагальні питання, допомагаючи один одному, весело та природно.